فال تاروت | فال تاروت روزانه

فال تاروت | فال تاروت روزانه چهارشنبه 22 شهریور 1402

در ادامه با فال تاروت سایت زندگی همراه شوید
کد خبر: 8215
فال تاروت | فال تاروت روزانه چهارشنبه 22 شهریور 1402

در ادامه با فال تاروت سایت زندگی همراه شوید

فال تاروت امروز برای متولدین فروردین:
کارت ارابه

کارت ارابه : امروز روی چنان هدف بزرگی تمرکز کرده اید که ممکن است هدفتان به نظر دیگران مسخره بیاید و به هدر کردن وقت و انرژیتان متهم شوید. با این همه وقتی رویاهایتان تحقق پیدا کنند این شما هستید که با افتخار خواهید خندید. فقط باید این را هم در نظر داشته باشید که هرچند داشتن تصویر این رویا در ذهنتان به شما انرژی و انگیزه می بخشد، راه رسیدن به هدفتان یک راه مستقیم نیست و پیچ و خم های زیادی پیش رویتان هستند که برای پشت سر گذاشتن آنها باید هر آنچه در توانتان است را انجام دهید.

فال تاروت امروز برای متولدین اردیبهشت:

کارت ملکه

کارت ملکه :  معمولا ترجیح می دهید احساساتتان را برای خودتان نگه دارید و چیزی راجع به آنها نگویید، ولی در حال حاضر میل شدیدی به بیان کردن آنها حس می کنید. شاید با خودتان فکر کنید که اگر خواسته هایتان را به زبان بیاورید قدرت اولیه خود را از دست خواهند داد و انگیزه کمتری برای دنبال کردن آنها خواهید داشت، با این حال نمی توانید با این تفکر منطقی جلوی نیاز شدیدی که به مورد تایید قرار گرفتن از جانب دیگران دارید را بگیرید. مواظب باشید در این زمینه با احتیاط گام بردارید، در غیر این صورت ممکن است انگیزه شما را از بین رود.

فال تاروت امروز برای متولدین خرداد:

کارت مرد دارآویز

کارت مرد دار آویز : امروز به نظر می رسد که همه چیز از کنترل شما خارج شده است و هر چه سعی می کنید بین راه هایی که پیش رویان قرار دارند بهترین راه ممکن را انتخاب کنید کار برایتان سخت تر می شود. به جای این که به دنیای اطرافتان به شکل یک مسیر سرشار از موانع و مشکلات که باید پشت سر گذاشته شود نگاه کنید آن را همچون رقصیدن با موزیکی که تا به حال نشنیده اید ببینید و بدون این که وسواس به خرج دهید همان طوری که دلتان می خواهد پیش بروید.

فال تاروت امروز برای متولدین تیر:

کارت ستاره

کارت ستاره : ایده های بزرگی برای امروزتان در سر دارید و از صحت آنها اطمینان کامل داشته و اصلا دلتان نمی خواهد قبل از آن که  اهدافتان را یک بار دیگر از نظر بگذرانید. متاسفانه اگر فکر کنید همه چیز دقیقا همان طوری که خودتان دوست دارید پیش خواهد رفت ممکن است هنگام مواجه شدن با کوچکترین مشکل به اعتماد به نفس خودتان لطمه وارد کنید. شاید همکارانتان با نظراتتان مخالفت کرده و فکر کنند خودشان ایده های بهتری دارند، با این حال اگر سرسخت باشید و دقت کافی داشته باشید شانس رسیدنتان به موفقیت زیاد خواهد بود.

فال تاروت امروز برای متولدین مرداد:

کارت برج

کارت برج : تسلیم شدن وقتی تا این حد به موفقیت نزدیک هستید اصلا کار درستی نیست. با این حال وقتی نتوانید پیشرفتتان را به چشم خودتان ببینید شاید فکر کنید که راه را اشتباه آمده اید و حالا هم انتخاب دیگری ندارید. در هر صورت این نکته را به یاد داشته باشید که پشت ظاهر آرام و راکد وضعیت فعلی چیزهای زیادی در جریان هستند. لزومی ندارد که همین امروز همه کارها روبراه شوند؛ شما راه خودتان را هر چند با قدم هایی کوچک ادامه دهید و کارتان را به بهترین نحو ممکن انجام دهید. آرام آرام پیش رفتن خیلی بهتر از درجا زدن است.

فال تاروت امروز برای متولدین شهریور:

کارت امپراطورکارت امپراطور :  با خیال راحت سر جایتان نشسته و به همه دستور می دهید چه کارهایی باید بکنند. شما می خواهید به همه تسلط داشته باشید. شاید شما هدفتان را به درستی انتخاب نکرده باشید با این حال قدرتی اسرار آمیز در جریان است که نتایج مثبتی را برای این وضعیت رقم خواهد زد. به جای این که تظاهر کنید همه چیز را می دانید و همه چیز تحت کنترلتان است ذهن خودتان را برای پذیرش درس هایی که می توانید از این وضعیت بگیرید باز کنید. یادتان باشد هر کاری که الان انجام می دهید روی آینده تان اثر مستقیم خواهد گذاشت. 

فال تاروت امروز برای متولدین مهر:

کارت مرگ

کارت مرگ : شاید احساس کنید که انگار مدام دارید به در بسته می خورید، ولی اگر کمی به خودتان زحمت بدهید و به این درها فشار بیاورید خواهید دید که راهتان باز خواهد شد و هیچ دری بسته نخواهد ماند. امروز در محل کارتان یک روز معمولی نخواهد بود و ممکن است درگیری هایی در انتظارتان باشند. شما نمی توانید با همه بجنگید، به همین خاطر هم باید نبردهایتان را عاقلانه انتخاب کنید. موارد اضافه را حذف کنید تا اولویت هایتان مشخص شوند و روی هدف اصلیتان تمرکز کنید.

فال تاروت امروز برای متولدین آبان:

کارت کیمیاگر

کارت کیمیاگر : امروز ذهنتان روی یک هدف مشخص متمرکز شده است و تا زمانی که کارتان را انجام نداده باشید نمی توانید راحت بنشینید. شما می دانید که دیگر هیچ وقت اضافه ای برای تلف کردن ندارید و باید از زمانتان بیشترین بهره ممکن را ببرید و حتی شاید مجبور شوید همزمان چند کار مختلف را به طور موازی پیش ببرید. خوشبختانه هنوز وقت کافی برای این که کارهایتان را با موفقیت انجام دهید را دارید ولی حتی یک دقیقه از وقتتان را هم نباید هدر بدهید. 

فال تاروت امروز برای متولدین آذر:

کارت قدرت

کارت قدرت : شما در حال حاضر اراده و پشتکاری فوق العاده داشته و آماده هستید که با هر کسی یا هر چیزی که سر راهتان قرار بگیرد روبرو شوید. با این حال بهتر است قبل از این که چشمانتان را بسته و با تمام قدرت پیش بروید یک بار دیگر تمام جوانب را سنجیده و مسیرتان را با دقت واحتیاط بیشتری انتخاب کنید تا مبادا در راه اشتباهی قرار بگیرید. اگر عقل و منطق را با این اراده دیوانه وار خود همراه کنید امروز قادر خواهید بود که معجزه کنید.

فال تاروت امروز برای متولدین دی:

کارت عاشقان

کارت عشاق :  امروز به اشتراک گذاشتن احساساتتان کافی نیست و باید برای جلب توجه کسی که می خواهید خیلی تلاش کنید. متاسفانه کلمات زیبا نمی توانند به بیان احساسات قلبیتان کمک زیادی بکنند و شما بیشتر به این نیاز دارید که یک مکالمه دونفره داشته باشید که در آن طرف مقابلتان نیز با شما حرف بزند و به ادامه یافتن صحبت کمک کند. در غیر این صورت هر چقدر هم که سعی کنید این احساس را خواهید داشت که انگار دارید با دیوار حرف می زنید.

فال تاروت امروز برای متولدین بهمن:

کارت پاپ

کارت پاپ : امروز شاید خودتان را در جمع کسانی بیابید که سرشار از انرژی و هیجان هستند، ولی این اصلا به این معنا نیست که می توانید کار و زندگیتان را تعطیل کرده و همراه با آنها به دنبال ماجراجویی بروید. در واقع امروز مسئولیت های زیادی به عهده شما هستند و با انجام وظایفی که به عهده دارید نقش مهمی را ایفا کرده و کمک بسیاری به جامعه اطرافتان خواهید کرد. در حال حاضر بهتر است با خونسردی و آرامش بیشتری برخورد کرده و نسبت به نظرات و عقاید خود تعصب زیادی نشان ندهید.

فال تاروت امروز برای متولدین اسفند:

کارت ابله

کارت ابله : امروز یا واقعا دارید بیش از حد کار و تلاش می کنید، یا فقط می خواهید با نشان دادن قدرت و مدیریت خود دیگران را تحت تأثیر قرار دهید. ولی باید این نکته را در نظر داشته باشید که با این کار حتی اگر بتوانید خودتان را به موقعیتی بالاتر و بهتر برسانید هم بین خودتان و کسانی که دوست دارید فاصله ایجاد کرده و هنگام به دست آوردن نتیجه کارتان تنها خواهید بود و هیچ کس موفقیتتان را با شما جشن نخواهد گرفت.
کپی لینک کوتاه خبر: https://zendegi.news/d/2ojxl3

اخبار داغ