فال تاروت

فال تاروت | فال تاروت روزانه سه شنبه آذر ماه 1402

در ادامه با فال تاروت روزانه سایت زندگی همراه شوید
کد خبر: 6369
فال تاروت | فال تاروت روزانه سه شنبه آذر ماه 1402

در ادامه با فال تاروت روزانه سایت زندگی همراه شوید

فال تاروت برای متولدین فروردین:

کارت کاهن اعظم

کارت کاهن اعظم :  شاید ندانید اما تکنولوژی می تواند درآمد شما را به طور چشمگیری تغییر دهد. به عنوان مثال شاید مجبور شوید که مهارت های جدیدی را مانند فوتوشاپ یاد بگیرید. اگر چه وقت تان کم است و حوصله تمرین کردن را ندارید اما اگر به آینده آن فکر کنید، حتما انگیزه لازم را به دست خواهید آورد. امروز فکر های عجیب و غریبی به ذهن تان خطور می کند طوری که دیدتان را نسبت به گذشته ای که داشته اید، تغییر می دهد. بهتر است آنها را جایی یادداشت کنید.

فال تاروت برای متولدین اردیبهشت:

کارت عاشقان

کارت عشاق :  امروز آنقدر درگیر کارهایتان می شوید که دیگر وقتی برای شریک زندگی تان نمی ماند. حتی شاید مجبور شوید که به یک مسافرت کوتاه مدت بروید. همین موضوع شریک زندگی تان را دلگیر خواهد کرد. بهتر است شرایط را برای او توضیح دهید و از او بخواهید که درگیری های موقتی شما را درک کند. این صبوری ارزش اش را دارد پس کوتاه نیایید. با خرید یک هدیه برای عشق تان او را خوشحال کنید و از دلش درآورید. به زودی از یکی از اقوام نزدیک تان خبر خوبی خواهید شنید. خودتان را برای یک تغییر بزرگ آماده کنید.

فال تاروت برای متولدین خرداد:

کارت ماه

کارت ماه :  اگر به فکر ارتقا ابزارهای دیجیتالی خود هستید، بهتر است همین امروز اقدام کنید. به عنوان مثال اگر می خواهید گوشی موبایل یا حتی کامپیوتر بخرید، امروز بهترین نوع را با کمترین قیمت پیدا خواهید کرد. احتمال این که به هدف های دیگرتان هم نزدیک تر شوید، زیاد است. پس از زمان خود بهترین استفاده را بکنید. دوستی امروز به دیدن شما می آید، بهتر است فکری که در سرتان دارید را با او نیز در میان بگذارید. پس از آن خواهید دید که همه چیز به نفع شما پیش خواهد رفت.

 فال تاروت برای متولدین تیر:
کارت امپراطور

کارت امپراطور :  امروز دوستان جدیدی را که علاقمندی مشترکی با شما دارند، پیدا خواهید کرد. ارتباط با آنها راههای جدیدی را پیش روی شما باز می کند که هم از نظر عاطفی و هم از نظر مالی به نفع تان خواهد بود. اگر چه تا به حال به شیوه های سنتی بیشتر علاقه نشان می دادید، حال زمان است تکنولوژی را نیز با آن ترکیب کنید و ببینید که کارهایتان با چه سرعت بیشتری انجام خواهد شد. اگر اخیرا زیاد بیمار می شوید، علت آن قدرت بدنی پایین تان است، پس تا می توانید با تغذیه و ورزش خودتان را تقویت کنید.
 فال تاروت برای متولدین مرداد:
کارت ملکه

کارت ملکه :   امروز به طور تصادفی دوستان تان را ملاقات خواهید کرد و این دیدار دوباره انگیزه ای به شما خواهد داد که رابطه تان را با آنها بیشتر کنید. در رفت و آمدهایتان با آنها اطلاعات مفید و هیجان انگیزی را به دست خواهید آورد که بر زندگی تان نیز بی تاثیر نخواهند بود. سعی کنید اعتماد به نفس خود را بالاتر ببرید و ایده هایی را که در سر دارید با آنها در میان بگذارید تا شرایط برای شما مطلوب تر باشد. به زودی هیجانات زیادی را تجربه خواهید کرد. این هیجانات نه فیزیکی بلکه روحی است.
 فال تاروت برای متولدین شهریور:
کارت ارابه

کارت ارابه :  برنامه ریزی در مورد کاری که با دوستان تان می خواهید انجام دهید، مانند یک مسافرت، امروز وقت زیادی را از شما می گیرد. از آن طرف مجبورید به ایمیل ها و تلفن های زیادی جواب دهید. همین شما را از کارهای مهم ترتان باز می دارد طوری که نگران می شوید. توصیه می کنیم امروز کارهایی که به تمرکز بیشتری احتیاج دارند را کنار بگذارید و کارهای کوچک تر و کم اهمیت ترتان را انجام دهید تا دورتان خلوت تر شود. 

فال تاروت برای متولدین مهر:
کارت پاپ

کارت پاپ :   در کارتان تغییراتی ایجاد می کنید که بر درآمد مالی تان نیز تاثیر زیادی می گذارد. در این راه بهتر است به جای روش های سنتی از تکنولوژی بهره بیشتری بگیرید. اگر چه شما تلاش های بی وقفه شما ارزش زیادی دارد اما برای رسیدن به آنها باید کمی صبر کنید. هدف های شما بلند مدت است و صبر شما هم باید بلند باشد. در مورد مسائل عاطفی امروز اتفاقات غیر منتظره ای برایتان رخ می دهد، سعی کنید خودتان را کنترل کنید تا همه چیز به شرایط اولیه خود باز گردد.

 فال تاروت برای متولدین آبان:
کارت چرخ سرنوشت

کارت چرخ سرنوشت :  امروز خبری را از روزنامه، اینترنت یا حتی دیگران به دست می آورید که مسیرتان را عوض خواهد کرد. احساس آزادی که از این پس تجربه می کنید، دید دیگری به زندگی شما می دهد طوری که تصمیم به تغییر شغل یا حتی محیط زندگی تان می دهید. اما برای گرفتن تصمیمات بزرگ بهتر است کمی به خودتان زمان دهید تا فکرتان پخته تر شود. در این موارد دیگران را هم در نظر بگیرید زیرا تصمیم شما روی زندگی آنها نیز تاثیر خواهد گذاشت.

 فال تاروت برای متولدین آذر:
کارت جهان

کارت جهان :  امروز در مورد خودتان به واقعیت های تازه می رسید. زندگی، جهان یا حتی مفهوم انسان نیز برایتان تا حدودی تغییر خواهد کرد. این احساس ممکن است در ابتدا کمی شما را افسرده کند اما در نهایت ذهن تان را باز و شما را از بندهای که داشته اید رها خواهد ساخت. کتاب های متافیزیک و صحبت با افرادی که در این زمینه تجربه دارند می تواند کمک زیادی به شما کند. به راهی که قدم گذاشته اید شک نکنید زیرا آینده روشنی را برای شما به همراه خواهد داشت. تولد یکی از دوستان تان نزدیک است، او را فراموش نکنید.

 فال تاروت برای متولدین دی:
کارت ستاره

کارت ستاره :  امروز شانس از سر و رویتان خواهد بارید. یکی از اهداف بلند مدت شما، درست آنجا که انتظارش را ندارید، برآورده خواهد شد و به نتیجه مطلوب شما خواهد رسید. این روزها تا می توانید فعالیت های گروهی تان را بیشتر کنید، به خصوص آنهایی که با موضوعات سیاسی و اجتماعی در ارتباطند. از آنجا که امروز روز پر مشغله ای را پیش رو خواهید داشت، شب زودتر به رختخواب بروید تا خستگی تان جبران شود و فردا بتوانید با انرژی کافی روز دیگری را آغاز کنید.

 فال تاروت برای متولدین بهمن:
کارت کیمیاگر

کارت کیمیاگر :  دوست دارید که امروز از روزمرگی هایتان دور شوید و کاری خاص و هیجان انگیز انجام دهید. این موضوع اگر در مورد مسائل کاری تان است، چرا به شروع یک کار مستقل فکر نمی کنید؟ با این کار نه تنها درآمدتان، بلکه آزادی عمل تان نیز بیشتر خواهد شد. آنوقت می توانید از زندگی لذت بیشتری ببرید. امروز زمان خوبی برای شروع است زیرا احتمالات زیادی، بیش از آنچه فکرش را بکنید، در مقابل تان قرار خواهد گرفت فقط کافی است که با تمرکز، عقل و احساس تان تصمیم بگیرید.

 فال تاروت برای متولدین اسفند:
کارت خورشید

کارت خورشید :  روز پر مشغله اما پر باری پیش رویتان است. سعی کنید که به جای نگاه کردن به پشت سر، به رو به رویتان بنگرید و برای اهدافی که در سر دارید برنامه ریزی کنید. سعی کنید خودتان را از حاشیه به دور کنید. به عنوان مثال اگر دوستان تان از شما خواستند تا در مشکلات شان میانجی گری کنید، با یک معذرت خواهی آن را رد کنید. این کارهای غیر ضروری در حال حاضر، وقت، تمرکز و انرژی شما را خواهد گرفت طوری که از کارهای دیگرتان عقب می افتید. پس کلید موفقیت شما در چنین روزی تمرکز بر آینده است.
کپی لینک کوتاه خبر: https://zendegi.news/d/2xnqp4

پربیننده ترین
اخبار داغ