سریال پایتخت| سریال پایتخت 7| فصل 7 سریال پایتخت

سارا و نیکا به سریال پایتخت برگشتند | پیر شدن شدید سارا و نیکا پایتخت +عکس

بازیگر نقش سارا می گوید او و خواهر دوقلویش به سریال پایتخت برمی گردند. پیش از این شایعاتی مبنی بر حذف آنها از پایتخت به خاطر حواشی اخیرشان منتشر شده بود.
کد خبر: 13359
سارا و نیکا به سریال پایتخت برگشتند | پیر شدن شدید سارا و نیکا پایتخت +عکس

سریال پایتخت نوروز 1403 دوباره مهمان خانه ها خواهد شد. گفته شده قرار است یک نسخه سینمایی از سریال پایتخت ساخته شود اما با توجه به تعهدات پایتخت به صدا و سیما، احتمالا این نسخه در خود تلویزیون پخش خواهد شد. هنوز مشخص نیست کدام بازیگران برای قسمت جدید سریال پایخت بازخواهند گشت.

پروژه «پایتخت ۷» به کارگردانی سیروس مقدم و تهیه‌کنندگی الهام غفوری با انتشار فراخوانی برای انتخاب بازیگر به شکل رسمی وارد مرحله تولید شد.

چند روز قبل فراخوانی جهت انتخاب بازیگر از سوی گروه تولید «پایتخت» منتشر شد تا به این ترتیب این پروژه به شکل رسمی وارد مرحله تولید شود. در این فراخوان از خواهران دوقلو که در حدفاصل سنی 18 تا 26 هستند دعوت شده تا برای حضور در مرحله تست و انتخاب بازیگر، از خودشان عکس و فیلم ارسال کنند.

این فراخوان باعث شد تصور شود عوامل سریال پایتخت به دنبال بازیگرانی جدید به جای سارا و نیکا فرفانی اصل هستند، با این حال سارا فرقانی اصل می گوید آنها احتمالا به سریال برمی گردند.

واکنش دوقلوهای پایتخت به حواشی حذفشان از سریال

 
کپی لینک کوتاه خبر: https://zendegi.news/d/3kdwv2

پربیننده ترین
اخبار داغ