یکتا ناصر | یکتا ناصر طلاق

همسر یکتا ناصر سکوتش را شکست | استوری همسر یکتا ناصر برای دخترش همه چیز را رو کرد

منوچهر هادی کارگردان سریال دل برای دخترش سوفیا نوشت : دیگه دخترم خانوم شده. لباس فرم مدرسه شو گرفتم . بردمش تو کلاسش. حس زیبا و غریبی بود. انگار همین دیروز بود چهل و اندی سال پیش که مادر عزیزتر از جانم منو برد مدرسه نصف بچه ها گریه میکردن. منم از ترس فضا و محیط جدید گریه میکردم. مادرم تو حیاط مدرسه بود و از پشت پنجره دلگرمم می‌کرد. برای گوشگله پیدر و همه دختر خانومایی که امسال میرن مدرسه بهترینها رو میخوام. دخترم موفق باشی بدون که پدر و مادرت مثل کوه پشت و پناهتن.
کد خبر: 8423
همسر یکتا ناصر سکوتش را شکست | استوری همسر یکتا ناصر برای دخترش همه چیز را رو کرد

یکتا ناصر بازیگر جوان و همسر منوچهر هادی کارگردان معروف است.حاصل ازدواج یکتا ناصر و همسرش دخترش بنام سوفیاست.سوفیا متولد آذر 1395 است، یکتا ناصر عکسی از خودش در غروب آفتاب در کنار دریا منتشر کرده که شایعه مهاجرت او را در فضای مجازی براه انداخته است اخیرا خبر جدایی یکتا ناصر در بین کاربران فضای مجازی منتشر شد که این خبر از طرف یکتا ناصر و همسرش تایید یا تکذیب نشد.در ادامه استوری از همسر یکتا ناصر را مشاهده می کنید.

منوچهر هادی کارگردان سریال دل برای دخترش سوفیا نوشت :
دیگه دخترم خانوم شده. لباس فرم مدرسه شو گرفتم

. بردمش تو کلاسش. حس زیبا و غریبی بود.

انگار همین دیروز بود چهل و اندی سال پیش که مادر عزیزتر از جانم منو برد مدرسه نصف بچه ها گریه میکردن.


منم از ترس فضا و محیط جدید گریه میکردم. مادرم تو حیاط مدرسه بود و از پشت پنجره دلگرمم می‌کرد.

برای گوشگله پیدر و همه دختر خانومایی که امسال میرن مدرسه بهترینها رو میخوام.

دخترم موفق باشی بدون که پدر و مادرت مثل کوه پشت و پناهتن.

همسر یکتا ناصر با این عکس راز زندگی اش را فاش کرد | جنجال جدید همسر یکتا ناصر غوغا به پا کرد
تو این چند ساله یکتا ناصر پیشرفت بسیار خوبی داشته و یه جورایی میشه گفت از زیر سایه منوچهر هادی دراومده و حالا شاهد ایفای نقش او در آثاری هستیم که هیچ ربطه هم به منوچهر هادی ندارد مثل حضور متفاوت و درخشان خانوم بازیگر در شب طلایی که ابراهیم حاتمی کیا تهیه کننده اون هست.یکتا ناصر از جمله بازیگرایی هست که زیباییش حسابی زبونزده و خیلی از نگاه ها رو متوجه ی خودش میکنه البته که این روزا زندگی خانوم خانوما گویا دستخوش یه سری تغییرات شده که علاوه بر نگاه ها حواشی رو هم متوجه خانوم کرده.

پست جنجالی یکتا ناصر

درود به همه عزیزان امیدوارم سلامت باشید

واقعا این مدت کم توانستم کامنتها رو بخونم و پاسخ محبتهاتون رو بدم ولی بدونید که دوستون دارم واز صمیم قلبم براتون ارزش و احترام قائلم

بیوگرافی یکتا ناصر

یکتا ناصر متولد آبان 1357 در تهران است.پدرش افسر بازنشسته نیروی زمینی و مادرش خانه دار است. فرزند دوم خانواده است و یک خواهر بزرگتر به نام نیکتا و یک برادر کوچکتر از خود دارد. یکتا ناصر به دلیل علاقه به بازیگری به چند دفتر سینمایی مراجعه کرد و در تست انتخاب بازیگر شرکت کرد که در نهایت در سال 76 برای بازی در مجموعه تلویزیونی گلهای کاغذی انتخاب شد. او در دبیرستان رشته ی تجربی را گذرانده و در دانشگاه رشته ی تحصیلی اش مهندسی محیط زیست بوده، به گفته ی خودش آدم تنبلیه و برای بدست آوردن هر آنچه که دوست می داشت به کمک شانس بدست اورده و به همین خاطر خیلی تلاش برای بازیگری نکرد است.
کپی لینک کوتاه خبر: https://zendegi.news/d/3zddn2

اخبار داغ