محمدرضا گلزار | محمدرضا گلزار ازدواج

تغییر شوکه کننده محمدرضا گلزار همه را نگران کرد | بیماری محمدرضا گلزار چیست؟

در ادامه عکسی جدید از محمدرضا گلزار را مشاهده می کنید که کاهش وزن ناگهانی این بازیگر همه را نگران کرده است
کد خبر: 8448
تغییر شوکه کننده محمدرضا گلزار همه را نگران کرد | بیماری محمدرضا گلزار چیست؟

محمدرضا گلزار چندی پیش با خبر ازدواجش با آیسان آقاخانی، همه مخاطبینش را غافلگیر کرد. محمدرضا گلزار بعد از انتشار قسمتی از فیلم عروسی اش موج حواشی و انتقاد بود که از در و دیوار به سمتش روانه میشد. اکنون نیز خبرهایی که به تازگی منتشر شده اند، حاکی از بازگشت محمدرضا گلزار به صدا و سیما هستند.در همین راستا باید گفت که خود محمدرضا گلزار نیز شایعات اخیر مبنی بر بازگشتش به صدا و سیما را تایید کرده و در این باره گفته است: بزودی مسابقه پانتومیم در تلویزیون داریم و من مجری‌ام. می‌بینمتون

خبرهای به دست آمده حاکی از آن هستند که گویا قرار داد این برنامه به تهیه کنندگی جواد فرحانی (تهیه کننده و برنامه ساز ستاره ساز) با شبکه ی سه بسته شده و قرار بر این است که پخش آن طی 90 قسمت صورت بگیرد. همچنین گفته می شود که ابتدا بنا بر این بوده که ساخت این برنامه برای نمایش در پلتفرم ها صورت گیرد. اما از قرار، سازندگانش با صدا و سیما به توافق رسیده اند.

در میان اخبار

محمدرضا گلزارنشریه اینترنتی TC Candler که هر ساله لیستی ۱۰۰ نفره از زیباترین زنان و جذاب ترین مردان را معرفی میکند ، روز گذشته نامزدهای اولیه این عناوین برای سال ۲۰۲۲ را منتشر کرد.

این نشریه در حالی که کمتر از ۲ ماه از سال ۲۰۲۲ گذشته تعدادی از نامزدهای این عناوین برای سال ۲۰۲۲ را معرفی کرده که در بین آنها نام چند چهره‌ی ایرانی نیز دیده میشود.‌ گلشیفته فراهانی و گلشن برازش در میان نامزدهای زیباترین زنان سال ۲۰۲۲ و محمدرضا گلزار و سام اصغری در بین نامزد های جذاب ترین مردان سال ۲۰۲۲ قرار گرفته اند. لیست نهایی این نشریه در پایان سال منتشر می‌شود.

بیوگرافی محمدرضا گلزار

پدرش اهل تبریز و مهندس و مادرش تهرانی و خانه دار است.دو برادر بنام علی علیرضا مهندس رشته عمران و بردیا مترجم زبان انگلیسی و یک خواهر بنام آتوسا مترجم زبان آلمانی دارد و خودش فرزند سوم خانواده است.می گوید با افتخار تورک هستم و فامیلی ام گلزار آذری می باشد.

از والیبال تا اسکی

والیبال را در زمان دبیرستان شروع کرد و در باشگاه های پارس خودرو، شیشه و گاز، پاس و دیهیم در پست توپ گیر بهترین بازیکن والیبال استان تهران بود.تنها والیبال نبود، بطور حرفه ای پیگیر اسکی بود و کارت مربیگری اسکی آلپاین را هم دارد.

موسیقی را با مخالفت پدرش از سوم دبیرستان بصورت خود آمو با نواختن گیتار شروع کرد، مدتی بعد هم پیانو می زد، تا اینکه بعد از دانشگاه به عنوان نوازنده عضو گروه آریان شد. در این گروه مدت ها بعنوان نوازنده ارگ و پرکاش فعالیت می کرد

شاگرد اول
خانوادم دوست داشتند پزشک شوم، خودم هم فکرشو نمی کردم روزی موسیقی و هنر را حرفه ای دنبال کنم، اما درسم خوب بود و اسمم صدر همه اسامی شاگرد اولا بود.
کپی لینک کوتاه خبر: https://zendegi.news/d/45v9q3

اخبار داغ