ترخیص هانی کرده از بیمارستان | تحویل هانی کرده به زندان تهران بزرگ

آخرین وضعیت هانی کرده گنده لات تهران | انتقال هانی کرده از بیمارستان به زندان

رئیس عملیات سازمان اطلاعات پلیس تهران از ترخیص هانی کرده از بیمارستان و تحویل وی به زندان تهران بزرگ با حکم مقام قضائی خبر داد.
کد خبر: 14382
آخرین وضعیت هانی کرده گنده لات تهران | انتقال هانی کرده از بیمارستان به زندان

 ظهر سه شنبه 19 دی ماه، هانی کرده یکی از اراذل و اوباش معروف پایتخت برای مراسم خاکسپاری پسر جوانی به بهشت زهرا می‌رود و در حالیکه جمعیت زیادی در این مراسم خاکسپاری در قطعه ٢٣١ حضور داشتند، هانی کرده از ناحیه پا مورد اصابت گلوله قرار گرفت و ۴ ضربه چاقو هم به او خورد.

رئیس عملیات سازمان اطلاعات پلیس تهران سرهنگ سعید راستی از تحویل هانی کرده یکی از اراذل معروف تهران به زندان تهران بزرگ خبر داد.

به گزارش فارس؛ سرهنگ راستی تصریح کرد: چندی پیش در پی قرار دعوایی که دو گروه از اراذل در بهشت زهرا گذاشته بودند یکی از اراذل معروف به نام هانی کرده با اصابت گلوله و چهار ضربه قمه زخمی شد و به بیمارستان منتقل شد؛ عاملین دعوا نیز متواری شدند که در ادامه پلیس اطلاعات هر چهار نفر عامل اصلی درگیری را دستگیر کرد.

رئیس عملیات سازمان اطلاعات پلیس تهران گفت: بعد از ظهر امروز بعد از ترخیص این شرور از بیمارستان با آمبولانس، وی جهت پیگیری پرونده تحویل پلیس اطلاعات تهران شد و در ادامه با انتقال به دادسرا و اخذ دستور قضایی و مسجل شدن کری خوانی، قرار دعوا و درگیری تحویل زندان تهران بزرگ شد.
کپی لینک کوتاه خبر: https://zendegi.news/d/4j5yap

پربیننده ترین
اخبار داغ